Title Pro X T-14RSS24 24" Depth Standard 19" 14U Rack Case w/ Wheels
MPN T-14RSS24
Material Wood
Item Length 32 inch
Rack Unit Height 1.75 Inches
To Fit Amplifier
Brand Pro X
Type Flight Case
Item Height 31 inch
Model T-14RSS24
Features Flight/Road-Ready
Country/Region of Manufacture China
Item Width 24 inch