| Brand | Quest |
|---|---|
| Type | Drum Roaster |
| Capacity | 15 oz |
| Power Source | Electrical |
| Color | Silver |
| Item Height | 14.5 in |
| Model | M3s |
| Type of Coffee Made | Espresso |
| Material | Chrome |
| Components Included | Coffee Roaster |
| Bean/Coffee Capacity | 15 oz |
| Item Width | 9 in |
Check the listing for details. Quest M3s coffee roaster 15oz professional grade. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 1999.00 USD. Roast your favorite beans to perfection and savor the difference in your espresso's flavor and quality.