| Brand | Intuit |
|---|---|
| Type | Operating System |
| Format | DVD |
| Minimum Hard Drive Space | 1 GB |
| Language | English |
| License Category | Lifetime |
| Minimum RAM | 4 GB |
| Model | Pro 2021 |
| Minimum Processor Speed | 2.4 GHz |
| For Operating Systems | Windows |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Quick Books Desktop Pro 2021 | DVD | Lifetime License | Windows | 1 Users-. Condition: Like New, Made in United States. Listed at 289.00 USD. User permissions and role-based access for secure data handling.