| Material | Plastic |
|---|---|
| Product Weight (lb) | .56 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Tool Type | Sander |
| Product Depth (in) | 9.38 in |
| Product Height (in) | 2.25 in |
| Product Width (in) | 3.25 in |
| UPC | 744110568844 |
Check the listing for details. Quick Clamp Plastic Sander Head No Handle. Condition: New. Listed at 14.14 USD. Ideal for sanding drywall joints until they're flush with the surrounding walls.