| Color | Black-Orange |
|---|---|
| Item Length | 100mm |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 56mm |
| Part Type | Hub |
| Item Diameter | 32mm |
| Material | Engineering Plastics |
| Set Includes | Flashlight Holder |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Quick Release Bike Flashlight Holder Adjustable for Flashlights and Pumps. Color: Black-Orange, Condition: New. Listed at 15.20 USD. The bike flashlight mounting adopts a quick-release design for convenient installation and disassembly. The Bike Flashlight Holder is made of Engineering Plastics, sturdy. 1 Flashlight Holder. There are 5 colors to choose from, making it convenient for you to pick the one you like.