| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Hand Grips |
| To Fit | Camera |
| Compatible Brand | For Nikon |
| Features | Washable |
| Compatible Model | For Nikon D750 SLR Camera |
| Model | Grips |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Item Length | 106mm |
| Item Width | 45/38mm |
| Item Height | 82mm |
| Custom Bundle | No |
| Package | Bag |
Check the listing for details. Quick Release L-Bracket Camera Vertical Mount Grip For Nikon D750 IS-QJ64. Color: Black, Condition: New. Listed at 22.28 USD. It is specially designed for Nikon D750 fuselage. A quarter of the screw holes and belt holes are reserved at the bottom. Adopt 39mm standard AS interface, besides supporting IS-QJ64/JZ50 and IS-QJ58 platform compatible with RRS/ARCA-SWISS/KIRK/Wimberley/MARKINS/SUNWAYFOTO/kangrinpoche/BENRO/SIRUI and other AS standard platform.