| Compatible Brand | For Dynex |
|---|---|
| Country of Manufacture | China |
| Material | ABS |
| MPN | DVQB4WHD |
| Item Length | 43.5mm |
| To Fit | Camcorder, Camera, Smartphone |
| Brand | Dynex |
| Type | Quick Release Plate |
| Item Height | 1/2" |
| Model | Dynex TRP60 quick release plate |
| Features | Quick Release |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 3 |
| Item Width | 43.5mm |
Check the listing for details. Quick Release Plate for Dynex DX-TRP60 Tripods. Condition: New, Made in China. Listed at 10.95 USD. New in packaging