| Colour | black |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Attachment Style | Pannier |
| Compatible Bike Type | Bicycles |
| Material | 840D nylon |
| Set Includes | Fully waterproof shelf bag |
| Item Length | 39cm |
| Number of Items | 1 |
| Item Weight | 1165g |
| Item Width | 23cm |
| Part Type | Hub |
Check the listing for details. Quick Release Waterproof Bicycle Bag with Strong Load Bearing Capacity. Color: black, Condition: New. Listed at 101.83 USD. 25L large capacity, fully waterproof, forTPU waterproof coating, wear-resistant fabric, reflective, easy to disassemble, built-in net bag. Fully waterproof shelf bag 1. No tools required, quick release is convenient and stable, quick release buckle, no compromise on stability, easy to install and take, the bottom fixed device can be rotated 360° and slid left and right when tools are needed.