| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Auto Racing Part Type | Ignition Panel Replacement Light |
| Brand | Quick Car |
| Color | Red |
| Height | 1in |
| Length | 1in |
| Manufacturer Part Number | 61-701 |
| Quantity | 1 |
| Size | 3/4" |
| Width | 1in |
Check the listing for details. QuickCar Replacement Warning Light for Gauge Panels Red. Color: Red, Width: 1in, Condition: New. Listed at 13.95 USD. Quick Car Red Warning Light 12V 3/4" Diameter Fits Quick Car Gauges Bryke Racing Part #: QRP 61-701 QuickCar Replacement Warning Light for Gauge Panels Red img{max-width:100%} Replacement Warning Light Red Diameter: 3/4" Works on QuickCar Ignition Panels Bryke Racing Part #: QRP 61-701Check out our other eBay listings Replacement Warning Light Red Diameter: 3/4" Works on QuickCar Ignition Panels Bryke Racing Part #: QRP 61-701Check out our other eBay listings eBay integration by