| Shape | Rectangular |
|---|---|
| Bowl Height | 10 Inch |
| Bowl Shape | Rectangular |
| Color | Silver |
| Items Included | Basket Strainer x1, Bottom Grid x1, Colander x1, Cutting Board x1 |
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 32" |
| Brand | Quikore |
| Mounting | Undermount |
| Type | Undermount |
| Bowl Depth | 10 Inch |
| Item Height | 10" |
| Model | BZ-321810UM-WS |
| Style | Modern |
| Features | 16 Gauge Stainless Steel, Accessories Included |
| Room | Kitchen |
| Finish | Brushed |
| Item Width | 18" |
| UPC | 708166190848 |
Check the listing for details. Quikore 32 Inch Undermount Workstation Single Bowl Handmade Kitchen Sink. Color: Silver, Condition: New. Listed at 209.99 USD. Details on photos