| Brand | Quill |
|---|---|
| Collection | Not Specified |
| Color | Not Specified |
| Franchise | Not Specified |
| Grade | Not Specified |
| Item Height | 20 cm |
| Item Length | 20 cm |
| Item Weight | 2.7 kg |
| Item Width | 20 cm |
| Items Included | Not Specified |
| MPN | Not Specified |
| Material | Not Specified |
| Model | Not Specified |
| Size | Not Specified |
| Type | Not Specified |
| UPC | 9310703001756 |
Check the listing for details. Quill Polypropylene Front Cover Visual Art Diary Sturdy Backing A2 60 Leaves. Color: Not Specified, Condition: New. Listed at 49.69 USD.