| MPN | GLOBALIND-B2097327 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 45.6 in |
| Item Width | 38 in |
| Item Height | 57 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Qwik Products Descaler Solution - 1 Quart, Circ. Pump, Mixing Container, Hoses. Color: secret, Condition: New. Listed at 1145.69 USD. QwikDescaler+Kit?. Descaler Solution QT7711 - 1 Quart, Circ. Pump, Mixing Container, Hoses QwikDescaler+ Kit?. QwikDescaler+?. At working strength, the descaling solution will appear reddish. When the descaling solution is exhausted and no longer working, it turns yellowish indicating that more QwikDescaler+?.