| Brand | UHANBUT |
|---|---|
| Type | Manifold |
| Color | Gray |
| Model | R134a Quick Coupler Adapter Set |
| Features | Digital |
| Item Width | 0.63 in |
| Item Length | 1.75 in |
| Item Weight | 8.2 oz |
| Refrigerant | R-134a |
| Gauge Purpose | Charging |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Valves | 2 |
| Vacuum Units | Micron |
| Gauge Fill | Oil |
| Items Included | Blue Low Side Hose, Red High Side Hose |
| Unit Type | oz |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. R134A AC Refrigerant Quick Coupler Adapter Set Adjustable High Low Pressure. Color: Gray, Condition: New, Made in China. Listed at 20.99 USD. Model R134a Quick Coupler Adapter Set. No Leakage Design: Features a rubber-tight O-ring combined with a precision fine thread to create a double sealing barrier, effectively preventing refrigerant leaks.