| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Multicolor |
| Model | CAR9883AFBAUS |
| Unit Type | Unit |
| Item Length | 10 cm |
| Item Weight | 10 g |
| Refrigerant | R-134a |
| Unit Quantity | 2.0 |
| Gauge Purpose | Charging |
| Type | Manifold Hose Set |
| Vacuum Units | Micron |
| Gauge Fill | Liquid |
| Item Width | 10 in |
| Items Included | Blue Low Side Hose, Red High Side Hose, Yellow Service Hose |
| Features | Mechanical |
| Number of Valves | 2 |
Check the listing for details. R134a Quick Coupler Adapter AC Recharging Fitting Hose Compressor Manifold. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 20.95 USD. Professional R134a Quick Coupler Adapter for Efficient AC Recharging Upgrade your automotive maintenance workflow with this durable R134a quick coupler adapter, designed for seamless integration with your existing AC gauge set and manifold hoses.