| UPC | 085267078184 |
|---|---|
| Product Type | Smoke Detectors |
| Compatible Brand | For Honeywell |
| Brand | Honeywell |
| Type | Burner Control |
| Power Source | NG (Natural Gas) |
| Amperage | 25 A |
| Model | Honeywell R7849 A 1023 |
| MPN | R7849 A 1023 |
| Year Manufactured | 2022 |
Check the listing for details. R7849A1023/B HONEYWELL UV AMPLIFIER FOR BOILER CONTROL. Condition: New. Listed at 176.09 USD. Plug into 7800 relay module through printed circuit board edge connector keyed for proper orientation.