| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Pattern | All-Over |
| Character | Rabbit |
| Occasion | All Occasions |
| Size | Large |
| Color | Multicolor |
| Material | Ceramic |
| Item Length | 9 in |
| Subject | Rabbit |
| Brand | WCL |
| Type | Figurine |
| Item Height | 12 in |
| Original/Reproduction | Original |
| Theme | Easter |
| Finish | Glossy |
| Room | Any Room |
| Character Family | Rabbit Troubador |
| Item Width | 8 in |
Check the listing for details. Rabbit Troubadour Ceramic Pitcher-12”x9”x8”-WCL. Rabbit Tea Pot -Easter Decor.. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 70.00 USD.