| Brand | Race Face |
|---|---|
| Item Height | 24mm |
| Color | Schwarz |
| Item Weight | 18g |
| Part Type | Cranks / Chainsets |
| Title | Race Face Bolt ISIS M15 |
| MPN | D30019 |
| Item Length | 88mm |
| Item Width | 51mm |
| Material | Polyester |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 0821973010052 |
Check the listing for details. Race Face Bolt ISIS M15. Color: Schwarz, Condition: New, Made in UK. Listed at 13.59 USD. Title: Race Face Bolt ISIS M15. Race Face Crank bolt, ISIS M15 XC models - pair by RaceFace. M15 fits Evolve XC 2008+, Ride XC and Ride AM. Part Type: Cranks / Chainsets. Type: Cranks / Chainsets. Color: Schwarz.