| Title | Race Face Carbon Headset Spacer Kit |
|---|---|
| Item Height | 200mm |
| Item Width | 100mm |
| Item Weight | 22g |
| Brand | Race Face |
| Color | Black |
| Item Length | 150mm |
| Material | Plastic |
| Style | Modern |
| Type | Headset Spacers |
| Closure | Buckle |
| Part Type | Headset Spacers |
| MPN | HSSKITCAR |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 0821973204987 |
Check the listing for details. Race Face Carbon Headset Spacer Kit. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 50.10 USD. Race Face Spacer Headset Carbon Kit One Size. 4 x 11/8 headset spacers (2mm, 5mm, 10mm & 15mm). Type: Headset Spacers. Part Type: Headset Spacers. 1 x top cap. Style: Modern. Color: Black. Item Length: 150mm.