| Title | Race Face Chainring Bolt/Nut Pack Poly Bash Steel 12mm |
|---|---|
| Item Height | 12mm |
| Item Width | 31mm |
| Item Weight | 26g |
| Brand | Race Face |
| Color | Black |
| Item Length | 38mm |
| Material | Plastic |
| Part Type | Cranks / Chainsets |
| Department | Unisex |
| MPN | F60001 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 0821973152790 |
Check the listing for details. Race Face Chainring Bolt/Nut Pack Poly Bash Steel 12mm. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 18.96 USD. Item Height: 12mm. For use with Poly Bashguards only. Part Type: Cranks / Chainsets. Type: Cranks / Chainsets. Color: Black. Missing Information?.