| Item Height | 94mm |
|---|---|
| Item Weight | 1000g |
| Item Width | 315mm |
| Type | Kid & Toddler Fancy Dress |
| Title | Rubie's Official Skeleton Costume - Medium |
| Item Length | 375mm |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 0400001470633 |
| Brand | Rubie's |
| Size | M |
| Color | Multi-Color |
| Style | Complete Outfit |
| Theme | Skeletons & Zombies |
| MPN | 883821M |
| Material | Polyester |
Check the listing for details. Rubie's Official Skeleton Costume - Medium. Color: Multi-Color, Condition: New with tags, Made in UK. Listed at 17.82 USD.