| Color | White |
|---|---|
| MPN | 902-0136-0000 |
| Item Length | 7" |
| Brand | Ruckus |
| Type | Surface Mount Bracket |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 1" |
| Model | 902-0136-0000 |
| Features | Surface Mount |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of LAN Ports | 2 |
| Item Width | 3.5" |
Check the listing for details. Ruckus 902-0136-0000 Surface Wall Mount Bracket for H550 Access Point. Color: White, Condition: New. Listed at 13.50 USD. The Ruckus 902-0136-0000 is a surface mount bracket for the Ruckus H550 Access Point. It is required when mounting H550 where no electrical outlet box is available.