| Bag Width | 13 in |
|---|---|
| Closure | Drawstring |
| Occasion | Casual, Travel, Gym |
| Size | Large |
| Bag Depth | 10 in |
| MPN | 655586123157 |
| Fabric Type | Plastic |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Unisex Adults |
| Style | Drawsting Bag |
| Features | Lightweight, Drawsting Closure, Collasible |
| Handmade | No |
| Pattern | Striped |
| Bag Height | 16 in |
| Handle Style | Shoulder Strap |
| Color | Black |
| Material | Polyester |
| Brand | Rudy Project |
| Customized | No |
| Hardware Material | Metal |
| Model | Rudy Project Gym Bag |
| Theme | Logo |
| Handle/Strap Material | Nylon |
| Country of Origin | China |
| Product Line | Rudy Project Performance Collection |
Check the listing for details. Rudy Project - Black Drawstring Gym Bag - NEW. Color: Black, Condition: New with tags, Made in China. Listed at 10.00 USD.