| Book Title | Rufus et Arma Atra Paperback Lance Piantaggini |
|---|---|
| ISBN | 9781543203097 |
| Subject Area | Foreign Language Study |
| Publication Name | Rufus Et Arma Atra |
| Publisher | CreateSpace |
| Item Length | 7 in |
| Subject | Latin |
| Publication Year | 2017 |
| Type | Language Course |
| Format | Trade Paperback |
| Language | Latin |
| Item Height | 0.2 in |
| Author | Lance Piantaggini |
| Item Weight | 4.5 Oz |
| Item Width | 5 in |
| Number of Pages | 80 Pages |
Check the listing for details. Rufus et Arma Atra Paperback Lance Piantaggini. Condition: Good. Listed at 8.97 USD. Book