| Shipping Time | Order Ships Same Day before 4pm |
|---|---|
| Bulk and Special Orders | Bulk Purchases & Special Orders Available on Request |
| Fitment Type | High Performance and Racing Parts |
| Manufacturer Part Number | STEALTH-UHF |
| Quantity | Contact us to Confrim Quantity |
| Package Length | 3.75 in (9.53 cm) |
| Brand | RUGGED RADIOS |
| Worldwide Shipping Available | Contact us to find out the shipping costs |
| International Customers | Hassle-Free Global Shipping, we Handle all Paperwork |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Package Height | 1.7 in (4.32 cm) |
| Package Width | 1.75 in (4.45 cm) |
| Package Weight | 0.18 lbs (0.08 kg) |
| Product Details | All Product Details Available Below |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Rugged Radios STEALTH-UHF, GMRS Antenna, Knobs, Mount, Cable Plug Lot!. Condition: New, Made in United States. Listed at 69.99 USD. 1x UHF STEALTH ANTENNA. Lot of various Rugged Radios parts for antenna and intercom use. 1x Universal Antenna Mount UNI-MAG (no cable). 1x MB Quart 10" RZR antenna and cable. 1X Cable Plug.