| Army | Legion Imperalis |
|---|---|
| Title | Ruins Sector Imperialis Scenery Set Terrain Warhammer 40K |
| Age Level | 12 Years and Up - Not suitable for children |
| Item Length | 9 |
| Type | Terrain |
| Miniature Condition | Unassembled & Unpainted |
| Language | English |
| Product Type | Terrain |
| Item Height | 3 |
| Country of Origin | United Kingdom |
| Character Family | Warhammer 40K |
| Item Weight | 425 |
| Item Width | 6 |
| Brand | Games Workshop |
| Game | Warhammer 40K |
| MPN | 6439 |
Check the listing for details. Ruins Sector Imperialis Scenery Set Terrain Warhammer 40K. Condition: Used, Made in United Kingdom. Listed at 35.00 USD. It's always best torefer to pictures for greatest condition details. If an item has an imperfection, we do our best to take clear pictures to make sure you get exactly what you see.