| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Usage | Home Use |
| Muscle Group | Back, Full Body, Glutes, Legs, Shoulders, Thighs, Torso |
| Signed | No |
| Color | Black |
| Item Diameter | 5" |
| MPN | RRCX127 |
| Material | Foam |
| Set Includes | One Roller |
| Item Length | 12.5" |
| Brand | RumbleRoller |
| Personalize | No |
| Type | Foam Roller |
| Model | RRCX127 |
| Features | Original, Stretch |
| Sport/Activity | Gym & Training, Fitness, Massage, Pilates |
| Item Width | 5" |
Check the listing for details. Rumble Roller Compact, Textured Exercise Roller 12.5" Excellent Dark Blue. Color: Black, Condition: Used. Listed at 34.00 USD. Excellent clean condition from a smoke free home