| Brand | RumbleRoller |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Type | Foam Roller |
| Usage | Home Use, Semi-Commercial Use |
| Muscle Group | Arms, Back, Full Body, Glutes, Legs, Thighs, Torso |
| Item Diameter | 5" |
| Model | Rumble Roller Compact |
| Material | Foam |
| Features | Firm, Flexible |
| Item Length | 12.5" |
| Sport/Activity | Gym & Training |
| Item Width | 5" |
Check the listing for details. Rumble Roller Original 12.5" Compact Textured Foam Roller Massage and Exercise. Condition: New. Listed at 31.00 USD. RumbleRoller Original Textured Foam Roller - Deep Tissue, Self Myofacial Release Massage Therapy Roller Brand new in box Bin 05