| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Rumpl |
| Type | Blanket |
| Size | 52" x 75" |
| Insect Repellent Treated | No |
| Color | Radiant Peak Eclipse |
| Style | BLANKET |
| Item Length | 75" |
| Item Width | 52" |
| Suitable For | Camping |
| UPC | 816325029967 |
Check the listing for details. Rumpl Original Puffy Camping Blanket Radiant Peak Eclipse 1 Person Packable New. Color: Radiant Peak Eclipse, Condition: New with tags, Made in China. Listed at 89.95 USD. • Rumpl Original Puffy Blanket. •Newer Rumpl design with updated stuff sack. •Size: 1 Person.