| Brand | RUNROLE |
|---|---|
| ItemHeight | 15cm |
| ItemLength | LessThan5in |
| ItemWidth | 15cm |
| Type | BagHolder |
| Color | Blue/ White |
| Size | 2 Pockets |
| Material | Felt Alternative |
| Style | FE Themed |
| Item Height | 0 |
| Item Length | 0 |
| Item Width | 0 |
| Package Height | 29 |
| Package Length | 257 |
| Package Width | 203 |
Check the listing for details. RUNROLE Felt Fish Extender for Disney Cruise Line - 8 Inch Width, 2 Deep Pock. Color: Blue/ White, Condition: New. Listed at 20.00 USD. Optimized Fabric: Crafted from thick non-woven felt alternative, wrinkle resistant, well structured, sturdy for customization and lightweight to carry with. Bon Voyage! Felt Alternative. HTV Friendly: Sturdy non-coating fabric makes it safe to personalize with heat like iron-ons or HTV, and the smooth plain surface is easy to embellish.