| Book Title | RUSSIAN a language map: Quick reference phrase guide for beginni, |
|---|---|
| Narrative Type | Foreign Language Dictionaries & Thesauruses |
| ISBN | 9781931873826 |
| Subject Area | Foreign Language Study |
| Publication Name | Russian a Language Map |
| Publisher | Bilingual Books, Incorporated |
| Item Length | 4.5 in |
| Subject | Russian |
| Publication Year | 2014 |
| Series | Language Map Ser. |
| Type | Language Course |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Item Height | 0.1 in |
| Author | Kristine K. Kershul |
| Item Weight | 1.4 Oz |
| Item Width | 7.8 in |
| Number of Pages | 10 Pages |
Check the listing for details. RUSSIAN a language map: Quick reference phrase guide for beginning and advanced,. Condition: Good. Listed at 11.99 USD. Thanks for viewing our Ebay listing! If you are not satisfied with your order, just contact us and we will address any issue. If you have any specific question about any of our items prior to ordering feel free to ask.