| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Color | Aluminum |
| Item Diameter | 10.6 in |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 10.6 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Pasta Mold |
| Item Height | 0.7 in |
| Features | Easy Clean, Manual |
| Item Weight | 0.4 lb |
| Item Width | 10.6 in |
Check the listing for details. Russian Ravioli Maker Dumpling Mold Aluminum Tray 37PC Easy Clean Kitchen Tool. Color: Aluminum, Condition: New. Listed at 19.89 USD. Easy to clean with warm soapy water. Wash the mold before the first and between uses. Included Components: 1 x Dumpling Maker. 11 Cup Glass Food Storage Container Stackable Microwave Freezer Safe W/ Lid New.