| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Hanging, Rust Resistant |
| Finish | White |
| Item Height | 17 in |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 4 in |
| Material | Steel |
| Mounting | Hanging |
| Number of Items in Set | 1 |
| Room | Bathroom |
| Shape | Rectangle |
| Style | Modern |
| Suitable For | Shower |
| Type | Shower Shelf |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Rust-Resistant 2-Tier Hanging Shower Caddy W/ Suction Cups Razor Holder Hooks US. Color: White, Condition: New. Listed at 22.73 USD. Organize your bath and maximize your storage with the ® Rust-Resistant 2-Tier Hanging Shower Caddy. It features two shelves, one razor holder, and two hooks. Soft Heated Blanket Twin Sherpa Electric Auto Off 5 Heat Settings Comfortable US.