| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Nickel |
| Features | Rust Resistant |
| Item Height | 96.00 in |
| Item Length | 9.05 in |
| Item Weight | 7.94 lb |
| Item Width | 11.94 in |
| Material | Aluminum |
| Number of Items in Set | 1 |
| Room | Bathroom |
| Shape | Round |
| Style | Modern |
| Type | Tension Rod Shower Caddy |
Check the listing for details. Rust Resistant Tension Rod Shower Caddy 3 Tier Corner Storage Baskets Hooks New. Color: Nickel, Condition: New. Listed at 61.56 USD. SAE 30 Bar & Chain Oil 1 Gallon High Performance Lubrication Chainsaw Care New. Add the Tension Rod Shower Caddy into your bath space to keep it neat and organized. Designed to fit in the corner of your tub or shower, this pole caddy provides 3 generously sized storage baskets for your shower essentials.