| Note: | Do not send to Canada |
|---|---|
| welcome | good day!!! |
| Brand | Unbranded |
| Type | Desk Drawer Organizer |
| Color | Black |
| Material | Wood and Metal |
| Style | Rustic |
| Room | Living Room |
| Shape | Rectangular |
| Number of Drawers | 16 |
| Each Drawer Size | 10*6*7.5cm/3.94*2.36*2.95in |
| Product Size | 50.5*9.5*35cm/20*3.7*13.8in |
| Each Drawer Load Capacity | Within 1kg/2.2lbs |
Check the listing for details. Rustic 16-Drawer Storage Cabinet for Home Organization and Essentials. Color: Black, Condition: New. Listed at 51.55 USD. 16-Drawer Rustic Storage Cabinet. Say goodbye to clutter and hello to organization! Style: Rustic. Use drawer dividers or small containers within each drawer for better organization. Each Drawer Size: 10 cm × 6 cm × 7.5 cm.