| Brand | Simple Deluxe |
|---|---|
| Color | Rustic Brown |
| Item Height | 48 in |
| Item Length | 55 in |
| Item Width | 24 in |
| Type | Computer Desk |
| Base Material | Alloy Steel |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Features | Adjustable Height |
| UPC | 198401046533 |
Check the listing for details. Rustic Brown 24"x55" Adjustable Standing Desk with Cable Management. Color: Rustic Brown, Condition: New. Listed at 123.29 USD. 【More Choices】Our stand up desk is available in a range of colors and sizes, making it an ideal choice for a computer desk, writing desk and more. Whether it's in your living room, study, bedroom, or any other space, it's always a great addition.