| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Rustic Brown |
| Finish | Powder Coated |
| Item Height | 31.1 in |
| Item Length | 31.5 in |
| Item Width | 15.7 in |
| Style | Country Rustic |
| Type | Computer Desk |
Check the listing for details. Rustic Brown Computer Desk W/ 2 Drawers & Storage Bag Study Writing Table New. Color: Rustic Brown, Condition: New. Listed at 60.42 USD. Blue Desk Organizer 10pc Office Supplies Set Pen Holder Stapler Tape Scissors US. Heavy Duty Bike Tube 26x2.1-2.4 Presta Valve Butyl Rubber Puncture Resistant New. Adjustable Hunting Tripod 19.3 to 74in Lightweight Portable Aluminum Gun Support.