| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Occasion | Wedding |
| Department | Adults |
| Lighting Technology | LED |
| Power Source | Battery |
| Room | Dining Room |
| Additional Parts Required | No |
| Care Instructions | Clean with Damp Cloth |
| Unit Quantity | 24 pcs |
| Unit Type | Unit |
| Marke | Unbranded |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Type | Wooden Wedding Lantern |
| Color | Brown |
| Material | Cedar Wood |
| Style | Rustic |
| Character | Vintage, Romantic, Reusable, Flameless |
| Item Length | 10.03 in |
| Item Height | 5.51 in |
| Item Width | 5.51 in |
| Finish | Carbonized |
Check the listing for details. Rustic Cedar Lantern Set: 24pcs Carbonized Wooden Frames for Wedding Decor. Color: Brown, Condition: New. Listed at 106.00 USD. Paired with candles or artificial wreaths, it creates a romantic vibe for wedding tables, aisles, or reception areas. Reusable for Multi-Scenario: Our lantern centerpiece is compact for placing on dining tables, reception desks, bookshelves, TV stands, and nightstands.