| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Type | Barstool |
| Item Height | 25.6 in |
| Color | Rustic Brown |
| Model | Does not apply |
| Style | Industrial |
| MPN | Does not apply |
| Item Length | 12.6 in |
| Item Width | 12.6 in |
| Item Weight | 15.2 lb |
Check the listing for details. Rustic Industrial Round Bar Stool Set 2 Steel Frame Easy Assembly Kitchen Dining. Color: Rustic Brown, Condition: New. Listed at 45.48 USD. You may also likeIndustrial Narrow Sofa Console Table W/ Outlets USB Charging Entryway Storage40.91 USD 43.06 USDFree shipping5%offKitchen Microwave Cart Rolling Shelving Unit W/ Adjustable Wooden Shelves New69.74 USD 73.41 USDFree shipping5%offPortable Ice Maker 26lbs/24H Self-Cleaning Silent Operation Handle Home Office165.29 USDFree shippingLarge Gym Bag W/ Yoga Mat Holder Travel Duffle Multifunctional Weekend Tote New37.6 USD 39.58 USDFree shipping5%offCamping Fan Light 20000mAh Rechargeable Battery Tent Fan Hook Rotation 4-Speed51.76 USD 54.48 USDFree shipping5%offLightweight Aluminum Folding Step Ladder W/ Project Tray 225lb Capacity Portable83.06 USD 87.43 USDFree shipping5%off700W Ice Crush Blender 56oz Plastic Jar 8 Speeds Pulse Stainless Steel Blade New28.45 USDFree shipping2 Step Stool Kids Potty Training Bathroom Kitchen Helper Safety Handrails New42.64 USD 44.88 USDFree shipping5%off4 Tier Stackable Plastic Storage Bins W/ Lids Collapsible Wheeled Organizers New37.98 USD 39.98 USDFree shipping5%offTriple-Display Digital Timer W/ Calibration 100 Hours Timing Capacity 3 Line LCD46.41 USD 48.85 USDFree shipping5%offFaux Fur Lounge Chair Flexible Folding Seat Kids Teens Adults Indoor Outdoor New93.18 USD 98.08 USDFree shipping5%off2 Pcs Under Bed Storage Bins W/Wheel Large Capacity Dustproof Portable Organizer56.93 USD 59.93 USDFree shipping5%off