| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Brown |
| Item Height | 27.55in |
| Item Length | 63.00in |
| Item Weight | 37.62lb |
| Item Width | 63.00in |
| Material | Wood+Metal |
| Type | As Shown |
Check the listing for details. Rustic Round Picnic Table with 3 Built-In Benches, Seating for 6, Weatherproof. Color: Brown, Condition: New. Listed at 249.23 USD. As a result, this outdoor wooden round picnic table is always prepared to host your outdoor gatherings. Featuring a natural wood grain design, this outdoor picnic table and bench seat adds a charming rustic touch to your outdoor space.