| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | Greige + Black |
| Department | Adults |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Item Height | 21.7 in |
| Item Length | 21.7 in |
| Item Weight | 6.1 Kilograms |
| Item Width | 21.7 in |
| Material | Engineered Wood, Metal |
| Room | Bedroom, Living Room |
| Shape | Round |
| Style | Contemporary/Modern |
| Type | Side Table |
Check the listing for details. Rustic Round Side/End Table 2 Shelves Steel Frame Living Room Bedroom Nightstan. Color: Greige + Black, Condition: New. Listed at 61.74 USD. Sling Kitchen Sink Caddy Sponge Holder Hangs Over Faucet/Divider Single Black. Extendable Pole Saw 12ft Reach Bi-Directional Blade Pruning Tool Manual New. Portable Laptop Desk W/ Cushion Anti-Slip Wrist Pad Storage Pocket Tablet Holder.