| Color | Gray |
|---|---|
| Size | Small |
| Custom Bundle | No |
| Fixings Supplied | No |
| Security | Non-Locking |
| Colour | Multicoloured |
| Personalize | No |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 12.2in |
| Style | Vintage/Retro |
| Features | Lockable |
| Finish | Matte |
| Item Width | 10.8in |
| Material | Metal |
| Item Depth | 4.3in |
| Mounting | Wall Mount |
| Keys Included | 0 Key |
| Brand | Unbranded |
| Type | Mailbox |
| Weight Capacity | Less than 5 lbs |
| Assembly Required | No |
| Application | Commercial, Residential |
| Item Weight | 0.8kg |
Check the listing for details. Rustic Wall Mount Mailbox Vintage Mailboxes For Outsie Antique Mailboxes. Color: Multicoloured, Condition: New. Listed at 43.99 USD.