| Color | Black |
|---|---|
| Size | Large |
| Brand | Unbranded |
| Features | Rust Resistant |
| Finish | Stainless Steel |
| Item Height | 2.2 in |
| Item Length | 11.8 in |
| Item Weight | 1.05 lb |
| Item Width | 4.6 in |
| Material | Stainless Steel |
| Mounting | Wall Mounted |
| Number of Items in Set | 1 |
| Room | Bathroom |
| Shape | Rectangle |
| Suitable For | Shower |
| Type | Shower Shelf |
| Unit Type | lb |
Check the listing for details. Rustproof Shower Caddy Heavy Duty Adhesive Organizer Drill Free Install New. Color: Black, Condition: New. Listed at 14.60 USD. In addition, with a smooth and easy-to-clean surface, you can just rinse the shower caddy and leave it to air dry. The adhesive tapes are removable. Just heat the surfaces with a hair dryer for 5 mins and peel them off.