| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 24.02 in |
| Suitable For | Shower |
| Brand | Unbranded |
| Mounting | Hanging |
| Type | Shower Shelf |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 4.33 in |
| Features | Rust Resistant |
| Finish | Powder Coated |
| Room | Bathroom |
| Item Width | 14.96 in |
Check the listing for details. Rustproof Shower Caddy Wall Handheld Tool-Free Large Storage Organizer Hooks New. Color: Black, Condition: New. Listed at 37.34 USD. 3.7Qt Cast Aluminum Caldero Oven Safe Cooking Pot W/ Lid Handles Steam Vent New. Compatible with Handheld or Wall Mounted Shower Heads: Designed to fit both handheld showerheads and standard wall-mounted ones.