| Designs | Green |
|---|---|
| Type | Skin/Sticker |
| Material | Vinyl |
| Features | Ultra-Thin and Super Lightweight, Water and fade resistance, Protection against fingerprints and scratches, Self-adhesive for easy application, Easy to remove without any residue, Official Ruth Thompson product |
| Design/Finish | Glossy Finish |
| Compatible Model | For PS5 Slim Disc Edition Bundle |
| Compatible Brand | For Sony |
| Brand | Ruth Thompson |
| EAN | 5057090313546 |
| Compatible Product | Console, Games & Accessories |
| Platform | Sony PlayStation 5 |
| Character | Ruth Thompson |
| Color | Multicolor |
| Items Included | Skin/Sticker |
| Wireless Charging Standard | None |
| Character Family | Ruth Thompson |
| Theme | Ruth Thompson |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Custom Bundle | No |
| Item Height | 2 mm |
| Item Length | 19 mm |
| Item Width | 12 mm |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Unit Type | kg |
| Item Weight | 0.02 kg |
| Compatible Screen Size | Playstation/Xbox Bundle |
| Model | For Sony |
Check the listing for details. RUTH THOMPSON DRAGONS VINYL SKIN FOR SONY PS5 SLIM DISC CONSOLE & CONTROLLER. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 30.95 USD. Our collection of fun and whimsical works of art features animals, nature, space, galaxy and mythical creatures. Your device can be a reflection of your personality and interests, so show it off! Feel the ultimate gaming experience with our high quality skins that grasp firmly and reliably onto your console without leaving any residue.