| Brand | Ruvati |
|---|---|
| Mounting | Undermount |
| Type | Undermount |
| Item Height | 10 in |
| Model | RVH8324 |
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 19 in |
| Room | Kitchen |
| Item Width | 24 in |
Check the listing for details. Ruvati 24-inch Undermount Workstation Kitchen Sink Single Bowl - RVH8324. Condition: New. Listed at 349.99 USD.