| Date First Available | January 2, 2025 |
|---|---|
| Package Dimensions | 2.3 x 1.9 x 1.9 inches |
| Customer Reviews | 4.9 out of 5 stars |
| Size | 35mm/1pcs |
| Color | Black |
| Item model number | RV-N35A |
| Manufacturer Part Number | RV-NL3555 |
| Item Length | 2.3 |
| Brand | Unbranded |
| Item Height | 1.9 |
| Model | RV-N35A |
| Item Weight | 3.2 ounces |
| Item Width | 1.9 |
Check the listing for details. RV Cable Passthrough for Starlink Mini, RV Cable Grommet 35mm/1pcs Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 27.41 USD. Available in 2 lengths to fit various RV wall thicknesses. Quality Materials : This RV Cable Passthrough are made of PETG which provides significant chemical resistance, durability in UV and weather-resistant.