| Brand | Ryobi |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Chuck Size | 1/4 in |
| Type | Impact Driver |
| Number of Batteries | 0 |
| Battery Included | No |
| Power Source | Battery |
| Voltage | 18 V |
| Model | P235A |
| MPN | P235A |
| Set Includes | Tool Only |
Check the listing for details. Ryobi 18 Volt Impact Driver Model P235 Sold As Tool Only. Condition: Used. Listed at 39.99 USD.