| UPC | 0033287200139 |
|---|---|
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Power Source | Battery |
| Number of Tools | 2 |
| Color | Multicolor |
| MPN | PCL1201K2 |
| Item Length | 13.58 in |
| Brand | Ryobi |
| Type | Drill/Driver |
| Number of Batteries | 2 |
| Item Height | 8.66 in |
| Motor Type | Brushless |
| Voltage | 18 V |
| Model | PCL1201K2 |
| Item Width | 10.39 |
| Item Weight | 9.2 Pounds |
Check the listing for details. RYOBI 18V Cordless 2-Tool Combo Kit with Drill/Driver, Circular Saw, (2) 1.5. Color: Multicolor, Condition: Open box. Listed at 99.99 USD. This item is in excellent condition. No signs of use.