| Model Name | ACBL03 |
|---|---|
| Manufacturer | RYOBI |
| Brand | RYOBI |
| Product Type | Leaf Blower Parts & Accessories |
| Fits Brands | RYOBI |
| Fits Models | RY404100VNM, RY404140VNM, and RY404130VNM |
| Leaf Blower Part or Accessory Type | Nozzle Attachment |
| Used with Equipment Type | Blower |
| Product Depth (in.) | 12.25 in |
| Product Height (in.) | 7.75 in |
| Product Width (in.) | 3.85 in |
| Color | NA |
| MPN | ACBL03 |
| Model | ACBL03 |
| Type | Leaf Blower Parts & Accessories |
| Material | NA |
| Item Width | 12 in |
| Item Height | 7 in |
| Item Length | 17 in |
| Power Source | NA |
| UPC | 046396042576 |
Check the listing for details. Ryobi ACBL03 Wide Rubber Blower Nozzle. Color: NA, Condition: Open box. Listed at 18.09 USD. Manufacturer: RYOBI. Fits Models: RY404100VNM, RY404140VNM, and RY404130VNM.