| Number of Items in Set | 2 |
|---|---|
| Speed | 1600 RPM |
| Power Source | Corded Electric |
| Battery Included | No |
| Color | Green |
| MPN | D43K |
| Set Includes | Case |
| Auxiliary Handle | No |
| Brand | Ryobi |
| Chuck Size | 3/8 in |
| Type | Drill/Driver |
| Voltage | 120 V |
| Model | Ryobi D43K |
| Features | Compact |
| Chuck Type | Keyless |
| Power | 750 W |
Check the listing for details. Ryobi Corded 3/8 Inch Compact Drill/Driver with Bag D43, 5.5 Amp Variable Speed. Color: Green, Condition: New. Listed at 22.99 USD.